18 Şubat 2013

İş Bankası Hesabımdan Para Kesiliyor!

İş bankasını en güvenilir banka seçerek hem yatırım hesabını kullanıyorum borsa da işlem yapıyorum hemde para mı vadesiz de tutuyorum aynı zamanda kredi kartlarını kullanıyorum . Hesabımı incelediğim de son zamanlarda iznim dışında ya para aktarılıyor ya da para kesiliyor çözemedim.

En son hesabıma para yatırdığım da ertesi gün 89 TL 15. 02. 2013 tarihinde "Virman CH/YAT. HS*15. 02. 2013* 10. 04 te hesabımdan kesiliyor birde 22. 01. 13 tarihinde 1. 000 TL lık işlem oluyor. Ben para yatırdıktan sonra niçin böyle bir kesinti oluyor? Gerekli bir açıklama bekliyorum aksi takdirde gerekli yerlere şikayette bulunup dava açacağım.

Mesut 489 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön