11 Eylül 2013

İş Bankası Hesabımdan Kesilen Ücretin İadesini İstiyorum!

08.03.2013 tarihinde tarafınıza açmış olduğum davayı kazandığıma dair belge 07.09.2013 tarihi itibariyle tarafıma ulaşmıştır. Antalya Kepez Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı tarafından gönderilen karara istinaden İş Bankası hesabımdan kesilen 76 TL bedelin tarafıma iadesini talep ediyorum. Gerekli görülmesi halinde ilgili belgenin iletişim bilgileri verildiği takdirde tarafınıza ibraz edilebileceğini bildirmekle birlikte konu hakkında ilgi ve bilgi beklediğimi hatırlatmak istiyorum.

Burak 32 Okunma

Cevaplar

  • Burak12 Eylül 2013

    76 TL'yi 10.09.2013 tarihinde iade edip, 11.09.2013 tarihinde 2013 1. dönem hesap işletim ücreti altında 50 TL'sini geri çekmek bir nevi dalga geçmek olmuyor mu ? Tekrar dava açmakla kalmayıp maaş hesabım da dahil olmak üzere bankanızda bulunan hesap ve kredi kartlarımı kapatacağım. Müşterilerinize karşı tutumunuz hiç hoş değil, yakışmıyor.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön