27 Ağustos 2013 #1979246

İş Bankası Hesabımdan Kesilen Para Yatırılıp Tekrar Kesildi!

15. 08. 13 tarihinde İş Bankası hesabıma havale edilen ücret kesilmiş. Buradan yaptığım itiraz sonucunda bana paramın hesabıma yatırıldığı bilgisi gelmişti. Parayı nakit bulunmadığı zor zamanda kullanmak için çekmedim fakat 26. 08. 13 itibariyle benzin almak istediğimde mahcup oldum. Hesaptaki paradan 21. 08. 13 tarihinde bu sefer 2012/2. dönem hesap işletim ücreti altında kesilmiş.


O kartı kırdım, para sizin olsun 2. defa bana güvensizlik verdiniz ve bu kadar insanın bu sitede şikayetine rağmen hala bu kesintileri zevkle herkese yapıyorsunuz. Oğlumun mevduat hesabındaki parasını bu hafta itibariyle çektirip sizinle aile boyu ilişiğimizi keseceğim.

Dinçer 49 Okunma

Cevaplar

  • Dinçer30 Ağustos 2013

    müşteri memnuniyeti adı altında hizmet vermeyip,hesabıma havale edilen parayı kesip tekrar hesabıma yatırıp tekrar kesen, artık ismini duyduğumda iğrendiğim bir banka örneği.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön