06 Eylül 2013 #1996370

İş Bankası Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Öğrencilik yıllarımla birlikte toplam 4 yıldır İş Bankasından kredi kartı kullanmaktayım. Ayrıca kredi kartı için açılmış bir hesabım var. Hesabımı aktif kullanmadığım için hesap kesim ücreti alınamıyordu. Şuan aktif kullanmaktayım ve benden 2012 yılının 2 dönemine ait 47.62 TL ve 32.72 TL hesap kesim ücreti alındı.


Kredi kartım için zaten küçük bir miktar yıllık hesap kesim ücreti alınmakta hesabımdan da alınmasına anlam veremiyorum. İş Bankasına iletişim bölümünden gerekli açıklamayı yaptım ama bana geri dönüş yapmadılar. 4 yıllık müşterisine bu şekilde ilgisiz davranması gerçekten üzücü bir durum. Hesabımdan kesilen ücretin iadesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Özkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Özkan06 Eylül 2013

    Zaten siteniz üzerinden gerekli açıklamayı yaptım ama maalesef sonuç alamadım.Hesabımdan kesilen ücretin 2012 yılı 2. dönem iadesi yapıldı ama hala diğer kesim ücretlerinin iadesi yapılmadı. Hesabımdan kesilen ücretin iadesinin yapılmasını istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön