04 Eylül 2013 #1993760

İş Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası hesap işletim ücreti adı altında 04*** nolu hesabımdan 03/09/2013 05:50:32 sularında toplamda 97 TL kesmiştir. Aldığınız bu ücretle ilgili sözleşme şartı önceden hazırlanan standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilemeyip, müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır ve tüketici için bağlayıcı değildir ve haksız bir şart içeren sözleşmeler geçersizdir.


Yukarıda açıklanan nedenlerle hesabımdan kesilen 97 TL'nin ve İş Bankası'nda ki diğer hesaplarımdan 2 yıl içinde kesilen tüm hesap işletim ücretlerinin iade edilmesini aksi taktirde bankanızda ki tüm hesaplarımı kapatacağımı ve yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Tanju 48 Okunma

Cevaplar

  • Tanju05 Eylül 2013

    Yaptığım şikayet üzerine İş Bankası olumlu cevap vermiştir ancak geri ödenen hesap işletim ücretinden bu gece tekrar hesap 43 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu kesilen ücretinde hesabıma geri iade edilmesini ihtaren bildiririm.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön