29 Ağustos 2013 #1983144

İş Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bu ay içerisinde İş Bankası bankamatik kartımdan hesap işletim ücreti adı altında 50 TL kesildi. Banka yetkileriyle görüştüğümde ise verilen cevap otomatik ödeme talimatı karşılığında paramın iade edileceği imiş. Kurumsal bir şirket olan İş Bankasının müşterisine bu tarz bir yaklaşım sergilemesi hiç hoşuma gitmedi ve alınan bu miktar kesinlikle yasal değildir.


Bu bakımdan tüketici hakem heyetine daha önceki kart aidatlarıma yönelik ayrıca bu hesap işletim ücretiyle ilgili başvuruda bulunacağım. Yaşanan böyle bir olaydan sonra da İş Bankasıyla çalışmayı asla düşünmüyorum.

Meral 34 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön