10 Eylül 2013 #2004606

İş Bankası Hesabımdan Haksız Yere Ücret Kesti!

06.09.2013 tarihinde 4543***********66 numaralı İş Bankası hesabıma İstanbul'dan 100 lira havale edildi. İş Bankası bu 100 liranın 45 lirasını kesmiş. Bu kesintiyi bana sebepleri ile açıklamalarını istiyorum. Aksi halde bu banka ile bütün işlerimi sona erdireceğim ve hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Zeki 62 Okunma

Cevaplar

  • Zeki10 Eylül 2013

    Hesap işletim ücreti altında tarafıma gönderilen 100 liranın neredeyse yarısı -45 lirası -insafsızca ve vicdansızca banka tarafından kesilmiş.Bir şey demiyorum bugünden itibaren banka ile olan bütün işlemlerimi sona erdiriyorum ve benden haksız yere kestiğiniz paranın bir şekilde sizden çıkacağına bütün kalbimle inanarak sizi Allah'a havale ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön