23 Eylül 2016

İş Bankası Hesabımdan Fazla Para Çekip Bireysel Emekliliğime Eksik Tutar Aktardı

21.09.2016 tarihinde vadesiz hesabımdan, Anadolu Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik hesabıma katkı payı olarak 1 adet 2.800 TL ve 1 adette 1.400 TL olmak üzere toplamda 4.200 TL aktarmama rağmen banka sigorta şirketine sadece 2 adet 1.400 TL aktarmıştır. Bu yanlış aktarmaları iptal ettirmek istediğimde ise 2 makbuzunda iptal numarasının aynı olması sebebiyle sadece 2 adet 1.400 TL iptal edebildim. Yani 1.400 TL olan tutarın akıbetini bankaya sorduğumda suçu sigorta şirketine aktarmaktadır.


Sigorta şirketine sorduğumda topu bankaya atıyor. Sorunumu biran önce çözemezler ise her iki şirketle olan bağımı keseceğim. Teknoloji çağında böyle bir yanlışlık böyle bir zafiyet kabul edilemez. Hangisi 1.400 TL tutara el koydu belli değil. Kaç gün için paramı kullanacaklar çok merak ediyorum.

Saffet 243 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön