23 Ağustos 2013 #1972488

İş Bankası Hesabımdaki Tüm Para Çekilmiş!

Dün gece, hiç alakam olmayan bir ATM'den hesabımdaki tüm param çekiliyor hem de bankamatik kartım ve cep anahtar yüklü cep telefonum benim yanımda olmasına rağmen. Hesabımı işcepten gayri ihtiyari kontrol ettiğimde paramın çekildiğinin farkına varabiliyorum. İş Bankası bankamatik kartımla detay almak istiyorum ancak, kartımın güvenliğim(!) nedeniyle kullanıma kapatıldığını öğreniyorum.


Siz, güvenilirliğinden şüphe ettiğiniz bir işlemi hangi mantıkla ve neye istinaden gerçekleştirirsiniz? Siz, güvenilirliğinden şüphe ettiğiniz bir işlem sonrasında mı aksiyon alırsınız? Kartımı, paramı bir hırsıza teslim ettikten sonra iptal ederek beni neye kime karşı ve nasıl koruyacağınızı düşündünüz?Acil bilgi bekliyorum.

Zeynep 84 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön