03 Nisan 2015

İş Bankası Her Şey Reklamlardaki Gibi Olmuyor!

İzmir Stadyum şubenize gittim hesap kapatmak için kart ile sıra almama rağmen her gelen önüme geçti üstelik 1.5 saat bekletildim gişede sıram gelince talebimi ilettim personel üst kata çıkıp dilekçe vermemi söyledi.

Söyleneni yaptım üst kata çıktım çok kaba ve müşteri etiğinden anlamayan bir personel karşıladı beni, sorunumu ilettim boş bir kağıt verdi ve kalemi masanın üstüne vurarak alın yazın ama kapanmayacak gibi ithamlarda bulundu.

Bende neden o zaman bekletiyorsunuz, ayrıca ben o şubenize gidemediğim için size geldim dedim personeliniz ses tonunu yükseltti, konudan bir hayli rahatsızlık duydum, artık hiçbir suretle ne iş ne de özel hayatımda İş Bankası'nı kullanmam.

Muhammet 212 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön