12 Şubat 2014 #2289696

İş Bankası Her İşlemde İşletim Ücreti Alıyor

İş Bankası'nın 80***30 no'lu hesap sahibiyim . Kredi kartı aidatı yüzünden kartımı iptal ettim . Hesap kesim işletim ücreti çok fazla kestikleri için hesabı bile kullanmıyorum . OGS cihazımı iptal ettim. 4 ay bekledikten sonra şubelerine gittim . Ertesi gün OGS'deki para hesabınıza yatar dediler, fakat yatar yatmaz işletim ücreti kesildi. Tam anlamıyla insanları bu şekilde kandırıyor.


İş Bankası tarafından kullanmadığım hesap yüzünden sürekli işletim ücreti aldılar . Alınan tutarları geri alamadım gerçekten insanları kandırmaları hoş bir şey değil .

Hasan 100 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön