15 Mayıs 2013 #1798769

İş Bankası Her Ay Verilen Maxipuanın İptali!

Balıkesir Erdek İş Bankasından kullanmış olduğum Tüketici kredisinden kesilen dosya masraflarını geri almak için müracaatta bulunduğum için her ay kredi kartıma verilen 10 TL. maxipuanı iptal ettiler.


İş Bankasına ve başka hiçbir bankaya borcum bulunmamasına rağmen kredi kullanamayacağımı beyan ettiler. Hakkımı aramak suç ise ben de kartınızı şu andan itibaren kullanmıyorum ve bu yapılanı herkesle paylaşmak istiyorum.

Önder 119 Okunma

Cevaplar

  • Önder15 Mayıs 2013

    Her ay Maximum kredi karıma verilen 10 TL.lik maxipuan bu ay verilmedi, kredi dosya masrafını geri alma talebimle bir ilgisi var mı, kasıtlı yapılan bir tavır mıdır? Eğer öyle ise 13 yıldır kullandığım İş Bankası maximum kredi kartımı kapattırıp, başka banka kartı ile alışverişlerime devam edeceğimi bilmenizi isterim.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön