16 Kasım 2015 #4205607

İş Bankası Hem Kredi Kartından Hemde Banka Kartından Aidat Kesiyor!

İş Bankası'ndan şikayetçiyim! Eşimin 1998774** müşteri no.lu bankamatiğine para yatırdım 50 TL 2014/2 dönemi aidat kesintisi yaptılar, hem de 2015'in sonunda 2014/2 diye kesinti yaptılar. Kredi kartımızdan yasak olmasına rağmen yıllık aidat kesiyorsunuz ses çıkarmıyoruz peki kardeşim bankamatik hesabımızdan niye kesiyorsunuz?


Tarafımızdan kesilen 50 TL'nin hesabımıza tekrar yatırılmasını istiyoruz aksi takdirde kullanmış olduğumuz bankamatik ve kredi kartlarımı iptal edin size bedavadan yedirecek paramız yok.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön