13 Nisan 2013 #1741154

İş Bankası Hayatımda Böyle İlgi Alaka Görmedim!

2011 yılında öğrenciliğe başladığımda ailem bu bankayı kullanıyor diye bir bankamatik aldık bana annem sana bir şey gelmiş dedi afyona gönderdi birde baktım kredi kartı hadi dursun kullanırım dedim ve kullanıyorum da bende internet şubesi şifresi isteyeyim dedim vaktim yok gidip de bankamatikten öğrenmek için.


Çok ama çok pişman oldum dünya kadar kendim uğraştım olmadı. müşteri temsilcilerini aradım. aradım ama yine pişman oldum dünya kadar tl gitti ve yine bir sonuç alamadım. aldığım şifreyi giriyorum hata var kontrol ederek tekrar deneyin diyor. geçekten çok üzüldüm. müşteri temsilcileri de yardımcı olamadı. bankadan o kadar nefret ediyorum ki kartları çatır çatır kırasım var.

Hanife 102 Okunma

Cevaplar

  • Hanife16 Nisan 2013

    Türkiye İş Bankası Sorunumu Çözmem de yardımcı olduğu için teşekkür ederi...

  • Hanife14 Nisan 2013

    Türkiye İş bankası benim ve benim gibi bir çok madurun durumunu çözseydi eğer kimse kalkıp ta buraya yazmazdı. Ayrıca diğer okuduğum şikayetlerle ilgili de standart aynı yazı metni gönderilmiş bunun yerine keşke bu sorunları çözüp te detaylı bir şekilde dönüş yapılsaydı müşterilerini tekrar kazanma yolunda gitmiş olurlardı. en geç ayın 25.ne kadar ben ve bütün ailemin kartlarını kapattırıyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön