27 Ağustos 2013 #1978371

İş Bankası Havale Ücreti!

Sefaköy İş Bankası'nda hesabım var ve her ay kiracıların Sefaköy İş Bankası'nda bulunan hesabıma kira bedellerini yatırıyorlar. Her seferinde kiracılarım dan havale ücreti altında 5 TL para alınmaktadır.


Benim anlamadığım kiracılarım havale yapmıyor, sadece Sefa köy İş Bankası şubesinde bulunan benim hesabıma para yatırıyor. Bankayı aradığımda doğru dürüst bir cevapta alamadım.

Recep 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön