04 Mayıs 2013

İş Bankası Havale Ücreti!

Bankamatikten kartsız olarak acil 30 TL yeğenime harçlık gönderdim. Yaklaşık 5 TL vergi gibi bir nedenle para kesildi bu neyin vergisi.

Aadem 89 Okunma

Cevaplar

  • Aadem28 Mart 2014

    banka bağlantılarınızı sürekli kontrol edin kullanmadığınız tüm hesapları kapatıp kapatıldığını takip edin

  • Aadem08 Ocak 2014

    İş bankası yıllar önce adına açılan hesapları saklı tutuyor kapatmıyor kapatma isteğini takip etmeniz gerekiyor yanlışlıkla hesaba bir para girişi yakalarsa hemen hesap ücreti kesiyor türlü bahanelerle geri vermiyor sanırım bu huyu hala devam ediyor o yüzden kesinlikle iş bnk kullanmam. Eşim maaşını mecburiyetten bu bankadan alıyor uyanıklar ısrarla maaş kartı yollamadı bunun yerine kredi kartı yolluyor biliyorlar nasıl olsa memur bu kartı mecbur kullanır nitekim de öyle oldu ama 1ay kaldı hesabı kapatıp kartı iptal ettirip maaş hesabının da icabına bakacam. İnşallah bir daha bunların oyunlarına düşmem.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön