03 Mayıs 2013 #1777090

İş Bankası Havale Ücreti!

4-5 aydır internet bankacılığını kullanarak banka içi başka bir hesaba havale yapıyorum. Önceden 1 TL ücret kesiyordu. Bugün tekrar havale yaptım ve tam 1.10 TL ücret kestiler. Ben bankanın personelini meşgul etmiyorum, kağıt işlemi yapmıyorum, bankanın mesaisini harcamıyorum.


Ama benden aynı banka içindeki basit bir havale işleminde bu kadar ücret kesilmesi tamamen haksızlık. kabul etmiyorum. çok gücüme gidiyor. hiç hoş bir durum değil.

Musa 1.844 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön