30 Nisan 2013

İş Bankası Havale işlemi!

Maaş hesabımın da İş bankasında oluşu nedeniyle oradan kredi çekmeyi tercih ettim. Fakat çekmek istediğim meblanın hesabıma geçişi online olmasına rağmen çok uzun sürdü. Sürekli bir sistem çok yavaş mazereti mevcut. 1 saat sonunda hesabıma yatan paranın merkeze talimat gönderip paranın başka bir hesaba aktarılmasını istedim bu işlemde sürekli 5 dakika içinde olur bekleyiniz telkini ile 1 saati aştı.

Sonunçta bir sonraki gün resmi tatil olduğu için ve bugün sabah 9 dan beri uğraşıp para yatıramadığım için trafik işlemleri ile ilgili isim 1 hafta gecikmek zorunda kaldı. Bu konuda iş bankasını çok suçlu buluyorum. Bu kadar büyük bir bankanın, bu kadar yavaş bir online sisteminin oluşu fiyasko.

Yasemin 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön