02 Haziran 2014 #2481285

İş Bankası Harcama Yapmadığım Halde Kartımdan Nasıl Harcama Yapıldı?

2013 nisan ayı eksremde alışveriş yapmadığım firmaya ait 103.90.TL.’lik miktar gördüm. İnternet bankacılığı extrasının altında Size ait olmadığını düşündüğünüz harcamaya itirazda bulunabilirsiniz denilmektedir. Bende bu miktar için itirazda bulundum. Bana 18/04/2013 tarihinde saat:15:51;46 da ISBN355925013 referans nolu mesajınız en kısa sürede değerlendirilecektir diye mesaj geldi.


Aynı gün akşam genel merkezden aranıldım ve bana kartınızı bloke edelim yeni bir kart gönderelim denildi. Tabi bende bunu kabul ettim ve kartım geldi onu kullanmaya başladım. Aynı kişi bana takip edilip kimlerin nasıl alışveriş yaptığının takipçisi olup sizlere döneceğiz dediler. Bizde yan gelip yattık şimdiye kadar.

Süleyman 396 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön