02 Kasım 2016 #6839310

İş Bankası Harcama İtirazına Dönüş Yok

SanalPazar.com 'dan ürün aldık. SanalPazar aracı bir firma kredi kartından çekilen tutarı havuz hesabında tutuyor, fakat satıcı SanalPazar iflas ettiği için ödemeleri yapmadığını beyan ederek satışı iptal ettirdi. Kredi kartımdan çekilen tutarı SanalPazar.com hala kartıma yansıtmadı. Bankaya 2 kez faks çekmeme rağmen dönüş yapılmadı. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.


Çekilen tutar 870 TL. Ürün alınmadığı için hizmet almamış sayılıyorum. Banka bu konu ile ilgili yardımcı olması gerekiyor. Ne arayan var, ne soran. SanalPazar.com için İş Bankası 'na ciddi anlamda şikayet olduğunu düşünüyorum. Bu siteye provizyon vermemesi gerekiyor. Kart numaramın sonu 5761. İşlem 19.10.2016 870 TL, 6 taksit olan. Numara 0532337**.

Serkan 956 Okunma

Cevaplar

  • Serkan03 Kasım 2016

    hala dönüş yapılmadı sizden

  • İş Bankası Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön