17 Eylül 2013 #2017640

İş Bankası Harcama İtirazına Cevap Vermiyor!

24/04/2013 tarihinde kredi kartımdan yapılan 2850 TL harcama için ,İş Bankası Harcama İtiraz bölümüne dilekçeli itirazda bulundum. Yaklaşık olarak 3 ay sonra ödemeyi alan şahsı tanımadığımı belirterek ,yeni bir dilekçe yazmam istendi ve onuda gönderdim. Bankadan gelen son telefonda artık borcunuz için günlük faiz uygulayacağız denildi.


Beklemeye devam ediyorum ; fakat mağduriyetimin giderilmesi adına yapılan hiçbir şey yok.
Tamam bu para bana iade edilecek ama, alacağım miktar bankanın işlettiği faizi bile karşılamayacak . Yazık ki hala yaptığım konuşmalarda banka tarafından sistemli şekilde oyalanmaya devam ediliyorum . Tabii ki faiz işlemeye devam ediyor.Acaba daha ne kadar bekletileceğim?

Akın 95 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön