17 Eylül 2013 #2017600

İş Bankası Haksız Yere Yasal Takip Başlattı!

İş Bankası'na ait kullanmış olduğum kredi kartıma ve ek hesabıma banka tarafından el konuldu. Ödemelerini tam ve düzenli olarak yaptığım kredi kartım ve ek hesabımı gecikmiş hiçbir borcum yada düzensiz ödemem yokken , banka birden bire kullanıma kapattı. Yapmış olduğum itiraza genel müdürlük ; eskiden bankamıza gecikmiş borcunuz varmış(2009 yılı) borcunuzu kapatmışsınız ama hala sorunlu müşterisiniz dedi.


Borcum yoksa nasıl sorunlu oluyorum diye sorduğumda , yapacak bir şey yok dediler. Üstüne yetmiyormuş gibi ek hesabıma ait risk bilgilerini KKB ve TCMB na kanuni takip olarak bildirmişler. Kanuni takibe düşmeyen bir borcu , nasıl böyle yansıtıp beni mağdur edersiniz? nana bunu açıklayıp ispat eder misiniz?

Semih 66 Okunma

Cevaplar

  • Semih09 Ekim 2013

    İŞ BANKASININ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAHİL ŞİKAYETİME KARŞI BANA YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY YOK DİYO CEVAP VERİYOR.PEKİ SORUYORUM GENEL MÜDÜRLÜĞÜN ÜZERİNDE BİR ÜST KURUM DAHA MI VAR?SİZ SORUNUMA ÇÖZÜM BULAMIYORSANIZ KİM BULACAK YAZIK ÇOK YAZIK!

  • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön