18 Ocak 2014 #2242335

İş Bankası Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İş Bankası Mersin şubesindeki 6600-2315826 numaralı hesabımdan 50 tl yıllık işlem ücreti alınmış ve talebime rağmen geri iade edilmemiştir. Bu hesap benim talebim dışında bankanın kendi tarafından açılmış ve banka kendi açtığı hesaptan yıllık ücret kesmektedir.


Yıllık işlem ücretinin alınamayacağı konusunda mahkeme kararları ve kanunlar mevcuttur. Haksız kestiği paramı geri iade etmeyen bu bankıya en yüksek cezai işlem uygulanmasını istiyorum.


Bu banka kişiye göre işlem yapmaktadır bu masrafı bazılarına geri iade edip bazılarına etmemektedir. Haksız kesilen paramın hesabıma geri iade edilmesini istiyorum aksi halde hakkımı mahkemede arayacağım.

Erkan 174 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön