08 Nisan 2013 #1730131

İş Bankası Haksız Yere Alınan Kart Aidatı!

Türkiye İş bankası Batman şubesinden arayarak herhangi bir aidat ödemeyeceğime dair teminat vermek suretiyle bana iş bankası kredi kartı olan Maximiles kartını teklif ettiler ben de kart aidatının alınmaması koşuluyla kartı almayı kabul ettim. Ancak Geçen Ayki extremde 65 tl kart aidatı yansıtıldığını gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradım e mail adresime bilgilendirme mesajı göndereceklerini söylediler ancak göndermediler. İş bankası batman şubesine menderes şubesinden dilekçe gönderdim yine cevap gelmedi. Benden alınan bu kart aidatının bir an önce iade edilmesini istiyorum. Aksi halde tüketici haklarına müracaat edip sonuna kadar hakkımı aramaya devam edeceğim.

Ümit 47 Okunma

Cevaplar

  • Ümit01 Mayıs 2013

    kredi kartı aidatımı geri aldım. Şikayetvar.com sitesine çok teşekkür ederim.saygılar.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön