23 Ocak 2014 #2252902

İş Bankası Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

İş Bankası'ndan daha önce çektiğim kredi ile ilgili evrakları ilk istediğimde mırın kırın etseler de zorla almıştım fakat, ikinci kredimde evraklarımın fotokopisini istediğim zaman benden 50 lira ücret talep edildi. Şu an banka anlaşmalı maaş bankam olmasına rağmen benden 50 tl ücret talep etmektedir. Yapacakları sadece iki tane sayfanın fotokopisini çekmek. Bu 50 tl olmasa gerek.


İş Bankası'na kredi çekmeye gittiğin zaman her türlü ilgiyi görüyorsun ama ben kendilerini mahkemeye vereceğimi bildikleri için bana her türlü engeli koydular ve o kadar güzel ilgilendiler ki anlatamam. Personelin suratı bir anda farklı bir hal aldı ve beni başından savmak için elinden geleni yaptı.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Şubat 2014

    hala banka bana dönüş yapmadı..

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön