21 Mart 2013 #1699607

İş Bankası Haksız Olarak Talep Edilen Yıllık Üyelik Ücreti!

Annem 2000 yılından beri yurt dışında ikamet etmekte olup bir izin döneminde Türkiye İş Bankasından kredi kartı talep etti ancak kart izin dönemine yetişmediği için hiç kullanmadığı 5437**********62 nolu karta 2 yıldır 40 tl 40 tl toplam 80 TL yıllık kredi kartı ücreti yansıtılmıştır.


Hiç kullanılmayan karttan nasıl yıllık kart ücreti istenilebilir hayret doğrusu. Bu ücretlerin iptalini müşteri memnuniyeti açısından talep ediyoruz. Aksi takdirde ilk fırsatta kartı iptal edip bankanızda bulunan mevduat hesaplarını da iptal edeceğimizin bilinmesi hususunda gereğini arz ederiz.

Ali 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön