25 Ocak 2014

İş Bankası Haksız Masraf Alıyor!

İş Bankası kredi kartına olan borcumu hiç aksatmadan ödedim ve kredi kartımı herhangi bir şubeye giderek kapattırdım.Bunun karşılığında borcu yoktur yazısı istedim.İş Bankası'ndaki eleman gayet kibirli bir tavırla 50 tl masraf alınacağını söyledi.


Şimdi ben dürüstçe borcumu kapattım.Ama gelin görün ki karşılığında muamele bu.Şimdi bu neyin masrafı üstelik başka bir bankadan borcu yoktur yazısını hiç ücret ödemeden aldım.
Bu ne çelişki iki bankada Bankalar Birliğine üye olmasına rağmen uygulama farklı,bir de insanları konuşurken aşağılamaları daha da kötü. İş Bankası'na bu konuyu dile getirmeyi düşündüm ama balık baştan kokar.

Selçuk 110 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk31 Ocak 2014

    Söz konusu şikayet ile ilgili incelendiğine dair mail. aldım.Kendilerine başarılar diliyorum.Bu kadar basit bir durumun neyini günlerdir inceliyorlar.Ha gayret İş Bankası diyorum.!!!

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön