18 Mart 2013 #1690398

İş Bankası Haksız Kredi Kartı Aidatı!

2-3 sene önce kullandığım İŞ'te Üniversiteli kredi kartımı iptal ettirmiştim. Ocak ayında tekrar kart çıkartmak için İş Bankası'na gittiğimde bana kartın iptal olmadığını ve çalıntı olarak gösterip tekrar geri isteyebileceklerini söylediklerinde kabul ettim ve kartım elime ulaştı. Fakat gelen kart hala üniversite öğrencisi olmama rağmen İş'te Üniversiteli kartı değildi.


Bankada ki görevliye sorduğumda bana bu karttan ücret alınmayacağını söyledi fakat 14 Mart 2013'te 40 lira kart ücreti aldıklarını gördüm. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen ilgilenen pek olmadı. Ben bankanın hatasından 40 lira ödemeye mecbur değilim.

Fatih 19 Okunma

Cevaplar

 • Fatih20 Mart 2013

  Bugün öğrenci belgem ile şubeye gittim ve bana sadece 15 liralık bir geri ödeme yaptılar. Kalan 25 liraya ne olacak?

 • Fatih20 Mart 2013

  Kredi kartını yaklaşık 3-4 sene önce İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kapatmıştım fakat banka bunu kapatmamış ve yeniden çıkartmak istediğim zaman bu durumu farkettim. İş Bankası şubesinden kapanmamış olan İş'te Üniversiteli kredi kartını istedikten sonra yerine Maxiumum kart gönderildi ve üstüne bir de 40 lira yıllık ücret alındı. Öğrenci kimlik belgem ile yaptığım itirazım sonunda 15 lirasını geri alabildim. Fakat 25 lirasını geri vermediler. Ben yaklaşık 5 sene önce bu sözleşmeyi imzalarken öğrenciden kart aidatı almıyorlardı fakat yeni bir belge imzalamama rağmen 25 lira kesintiye uğradım.

 • Fatih20 Mart 2013

  TC kimlik numaramı yolladım fakat henüz geri dönüş olmadı.

 • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön