11 Mayıs 2013 #1792040

İş Bankası Haksız Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

İş Bankasının senelerdir müşterisiyim. Hesabı hiç kullanmama ve öğrenci olmama rağmen iki kez üst üste hesabımdan para çekilmiş. Telefon ile dakikalarca bekletilmenin üzerine yapıcı olmayan müşteri temsilcisi hesaptaki paranın hesabıma yatırılmayacağını iadesinin olmayacağını söyledi.


Öğrenci olduğumu bilen ve işte üniversiteli kartımın süresini yenileyen bu banka hesap işletim ücreti keserken aynı hassasiyeti neden göstermiyor. Kendimin iş bankasıyla olan tüm ilişiğini kestim. Ailemdeki herkezinde iş bankasıyla ilişiğini bitiriyorum arkadaşlarımdan da en az yedi kişinin ilişiğini keseceğini bilin. Bu işin peşini bırakmayacağım tüketici hakları dernekleri mahkemeler ne gerekiyorsa yapacağım.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön