11 Nisan 2013 #1737404

İş Bankası Haksız Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

7 senedir iş bankası hesabı kullanıyorum.Altın hesabın döviz hesabım ve vadesiz hesabım mevcut. 1 yıla yakın bir süredir (belki daha fazla) iş bankasından hiçbir işlem yapmadım. Ne internet bankacılığı ne de şubelerinde. Dün başka bir bankadaki hesabımdan iş bankası hesabıma eft yaptım. Bir anda 90 tl hesap işletim ücreti kesildi.


Uzun süredir kullanılmayan bir hesap için neyin masrafı bu? Hesap işletim ücreti deniyor da boş bir hesapta neyi işletiyorsunuz da bu ücreti kesiyorsunuz? Masraf diyorsunuz; benim için senede 90 liralık ne masrafı yaptınız? Bu hafta ilk işim bu hesabı kapatmak olacak. Güvenilir bir banka eski bir banka vs hikaye. İşbankası ile en yakın zamanda tüm bağımı koparacağım.

Esra 109 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön