19 Mart 2013 #1693351

İş Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Talebi!

05. 03. 2013 tarihinde Vadesiz Döviz Hesabımda 11$ lık bir 2012/2. Dönemine ait olduğu ileri sürülen bir hesap işletim ücreti yansıtılmıştır. Bu hesabım yaklaşık olarak 2 yıldan beri boş bir şekilde durmaktadır ve hiç bir işlem yapılmamıştır.


Ayrıca 2012/2. Döneminde öğrenci olduğumu şubeme öğrenci belgemi ibraz ederek bildirmeme rağmen benden bu haksız kesinti yapılmıştır. Bankanızın internet sitesindeki Fiyat ve Oranlar sayfasındaki "İlk İmza Hesapları ile Üniversite öğrencilerine ait vadesiz TL ve YP mevduat hesapları" maddesine göre hesap işletim ücretlerinden muaf olmam gerekmektedir.

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön