09 Nisan 2013 #1733277

İş Bankası Haksız Alınan Kredi Kartı Aidatı!

Vadesiz TL hesabı açtırmak için İş Bankası'na başvuruda bulunmuştum. Hesap açıldıktan 15 gün sonra bir de "İşte Üniversite'li kredi kartı göndermişler. Almak istemedim çünkü bir başvurum ve ihtiyacım yoktu ancak; banka görevlisi kart aidatı olmadığını belirtti ve bir zararı olmayacağını düşünerek kartı kabul ettim.


Ne yazık ki gelinen noktada "20 TL" kredi kartı aidatı kesilmiş ve iptal etmiyorlar! Bugüne kadar gayet memnunken neden durduk yere sorun çıkartıyorsunuz. Müşteri memnuniyeti gereğince haksız aldığınız ücreti iptal etmek varken neden beni Hakem Heyeti'yle uğraştırıyorsunuz? Ben zaten size o "20 TL"nin fazlasını kazandırıyorum bu nedir yani. Ücreti alıp, bu kararı basında kullanacağım!

Haydar 56 Okunma

Cevaplar

  • Haydar09 Nisan 2013

    Şu anda bir kampanyaları olduğunu, 3 ekstre dönemi boyunca 750 TL'lik harcama yaparsam bu kart ücretini iade edeceklerini söylediler.Kart, öğrenci kartı ve harcamalarımın durumu zaten belli. Ben bu kart ücretinin iptali için 750 TL'lik bir harcama yaptığımda zaten o aldıkları ücretin fazlasını bankaya kazandırmış olacağım. Bu anlamsız ve bir o kadar da komik olan "KAMPANYA" adı altında sunulan soygun teklifini reddederek gerekli haklarımı yasal yoldan arayacağımı yetkili kişiye ilettim ve yarın itibariyle süreci başlatıyorum. Müşteri memnuniyetini hiçe sayarak, zaten haksız olarak alınan bir "20 TL" için beni bu kadar uğraştıracakları için şaşkın ve üzgün olduğumu da belirtirim!

  • İş Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön