24 Nisan 2013

İş Bankası Haksız Alınan Hesap İşletim Ücreti İadesi!

11***741 hesap numarama bağlı mevduat hesabımdan 15/04/2013 tarihinde 60 tl lik hesap işletim ücreti adı altında parama banka tarafından el konuldu.


Emsal kararlarla binlerce kez iade edilen bu ücretin ivedi şekilde hesabıma iade edilmesini istiyorum. Şikayetim incelendikten sonra banka tarafından matbu bir cevap gönderilmesi talebimin yerine getirilmemesi halinde tüketici hakem heyetine, kaymakamlığa kısacası başvurduğum her mercii de karşılıksız kalması halinde gerekli yargı yoluna başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Sercan 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön