20 Ocak 2014

İş Bankası Hakkı Olmayan Ücreti Kesiyor!

27.09.2013 tarihinde Media Markt’tan cep telefonu satın aldım. Ödeme aracı olarak Paypal kullandım. Paypal benim hesabımdan -503,90 TL çekti hiç bir ekstra masraf almadan.


Fakat banka bekleyen işlem olarak 514,73 TL kesti. Paypal'ı aradım ve ekstre kesilirken düzeltirler dediler. Fakat düzeltilmedi. Şimdi Paypal'ı tekrar aradım ve bu sorunun tamamen banka kaynaklı olduğunu, İş Bankası'ndan çok sayıda böyle sorun geri bildirimi aldıklarını, bankanın tamamen ekstra kazanç için böyle yaptığını söylediler ve müşteri memnuniyeti açısından bana 10 TL iade ettiler.


Artık Paypal ile yurt içi alışveriş yapmaya korkuyorum. Banka işlem:


PAYPAL *MSISTANBULI 4029357733
KAZANILAN MAXİPUAN: 0.12 TL 514.73 -

Furkan 94 Okunma

Cevaplar

  • Furkan24 Ocak 2014

    herhangi bir çözüm veya geri bildirim olmadı

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön