29 Ağustos 2013 #1980959

İş Bankası Habersiz Yasal Takip Başlattı!

Hiçbir şekilde uyarı yapılmadan ve 4. ayda kredi kartımın süresi dolmasına rağmen, halen bana kart göndermeyen bir banka tarafından hasbel kader yasal takibe düştüğümü öğreniyorum. Bana kart gönderilmeden, ben kartın başkasının elinde olduğunu bilmeden, yasal takibe düşeceğimi bilmeden ve uyarılmadan nasıl ödeme yapacağım.


Daha önceden ihtar mektubunu aileme yollayan bir banka niye ödeme yapmazsam , yasal takibe düşeceğimin haberini vermedi bu sefer. Bu takibi öğrendiğim günün ertesi günü, bankaya elden bütün borcu kapattım . İş Bankası'nın bize ulaşın bölümünden şikayet yazdım onu bile kale almadılar. Bu yanlış düzeltilmez ise hakkımı yasal yollardan arayacağımı belirtirim.

Hakkı 47 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön