06 Mayıs 2013 #1781427

İş Bankası Habersiz Yapılan İşlemler!

İş Bankası bundan 2-3 hafta önce sadece kendisinin bildiği müşterilere mesaj yada mail atmadan kendi kafalarına bir değişiklik yapmış bu değişiklik internet bankacılığı yada telefon bankacılığı yapmak için ilk önce şubeye yada bankamatiklere gitmemiz gerekiyormuş ama bu değişikliği bilen bir tek İş Bankası çalışanları.


Dün şehir dışına çıktım ve bunu hiçbir işlem yapamayınca öğrenmiş oldum yanımda 2 yaşımdaki çocuğumla kötü olacaktım. Allah tan tedbirli gitmiştim. İnsanı parasıyla rezil olur derlerdi inanmazdım gerçekten kötü ediyorlar. telefon bankacılığını aradım 15 dakika bekledim müşteri temsilcisini 30 saat derdimi anlattım cevap yapacak bir şey yok .

Coşkun 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön