11 Şubat 2014 #2288665

İş Bankası Habersiz Ücret Kesimi Yaptı!

Yıllardır İş Bankası ile çalışıyorum ama bugün yaşadığım şokla suan yerimde duramıyorum, hesabıma yatan bakiyeden benden habersiz 100 tl hesap işletim ücreti nasıl kesilir ya böyle bir şey yok 22874***70, Müşteri no:2321*****.


Arıyorum müşteri temsilciliğini iadesi için neymiş internet te kriterler varmış o kriterlere uygun olsaydım ücret kesilmezmiş, ben böyle bir şey görmedim kınıyorum ve şuandan itibaren bütün kartlarımı bütün her şeyimi iptal ettiriyorum, eşimin vadesiz hesabı oğlumun kumbara hesabını siz benden 100 tl kestiniz ama bir müşteri kaybettiniz, zararınız daha çok bana banka çok ama bu yaptığınız büyük bir haksızlık, belki o paranın bir kuruşuna bile ihtiyacım var, sizi kınıyorum.

Tülay 97 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön