15 Mayıs 2013 #1798491

İş Bankası Habersiz Paramı Çektiler!

Kira ödemesi yapacaktım. 80 tl hesabıma sabah havale geldi paramı alacaktım. ancak atm ye gittiğimde paramı haber vermeden çekmişler. kira ödemesi yapacaktım. çok mağdurum. paramın hesabıma iade edilmesini talep ediyorum. aksi takdirde İş Bank hesabımı kapatacağım.

Yasin 41 Okunma

Cevaplar

  • Yasin15 Mayıs 2013

    beni mağdur ettiniz ! diyecek bir şey bulamıyorum artık bu parayı almak yasal değil ! tüketici hakları bu ücreti ödemeyin diyor ben bu parayı GERİ ALACAĞIM!

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön