21 Şubat 2013 #1645116

İş Bankası Habersiz Kredi Kartı!

Bugün, 1999 yılında askerliğimi yaptığım ve şu an yaşadığım şehre 1400 km uzaklıktaki bir şubenizden adıma kredi kartı başvurusu yapıldığı tarafıma sms ile bildirildi. Hatayla bile olsa 14 sene sonra sadece orda açmış olduğum bir hesaba istinaden bu şekilde bir başvuru alabilecek alt yapınız olduğu için sizi kınıyorum. Sizin gibi büyük olduğunu her reklamında vurgulayan bir bankaya bu durumu yakıştırabiliyorsanız ben sadece susuyorum.

Bülent 105 Okunma

Cevaplar

  • Bülent26 Şubat 2013

    Bu mesajı yazdıktan 4 iş günü sonra kredi kartı kurye ile ulaştırıldı. Kartı teslim almadım. Umarım bu son olur. İş Bankası keşke bu olayı sahiplenip sonuçlandırmış olsaydı. İş Bankasına bu duyarsızlığı yakıştıramadım.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön