13 Mayıs 2013 #1793538

İş Bankası Habersiz Kart Gönderip Aidat Alıyor!

Kredi kartı aidatı konusunda tüketici heyetine başvurdum ve lehime karar çıktı. ancak bankanız beni dava etmiş. ilk olarak kararı veren ben değilim beni neden dava ettiğinizi anlamadım. ikincisi basında çıkan haberlerden ve emsal davalardan anladığım kadarıyla bu parayı almak hakkım.


Çünkü benim kullandığım bu kart bana kurye yoluyla yollanmıştır ve ben bu karta şahsen başvurmamıştım. ben kuryenin teslim belgesini imzaladım ve bir bankacıdan herhangi bir bilgi almadım. bu konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

Emel 91 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön