21 Şubat 2013 #1645228

İş Bankası Habersiz Kart Aidatı Kesip Beni Parasız Bıraktı!

Bankanızdan aldığım kendi adıma ait bir hesap kartı var ve hesabı para yatırıldığı anda 44 lira gibi bir para kesimi oldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana hesap kartınızdan 6 ayda bir kart masrafı kesilir denildi. Tvlerde artık kart aidatı alınmayacak tarzında haberler çıkıyor buna rağmen bir kesim olması doğru mu?


Üstelik hiç haber verilmeden pat diye kesilmesi de çok düşüncesizce. Evimden uzakta olduğum için o parayı ailem haftalık için yollamıştı bana. Sizin sayenizde parasız kaldım. Her şey için bana mesajlar mailler yollanıyor bankanızdan. Keşke bunun içinde bir bilgilendirme yapsanız.

Duygu 30 Okunma

Cevaplar

  • Duygu21 Şubat 2013

    mesajınızda belirttiğiniz gibi aynen bu ''0 850 724 0 724'' numarayı aradım fakat müşteri hizmetlerinde benimle konuşan yetkili kişi paranızın imzaladığınız kağıtta aniden pat diye habersiz çekilebileceğini söyledi. defalarca üst üste imzaladığım kağıtta aynen şu ibare mi kullanılıyor dedim ''paranız pat diye habersiz çekilebilir'' evet aynen bu ibare kullanılıyor diye karşılık verdi. yani anlıcağınız buraya yazmamın sebebi yeteri kadar ilgilenilmediği içindir ve gerçekten ben bu para kesintileri yüzünden bir çok kez mağdur oldum parasız kaldım . belki bu kez tam anlamıyla ilgilenirsiniz diye umut ediyorum ve kesilen paramın geri yatırılmasını istiyorum . yoksa şikayetlerim bitmicek ve bankanıza ait hesap kartımıda kredi kartımıda kapatmak zorunda kalıcam.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön