İş Bankası Habersiz Bildirimsiz Kredi Kartı Gönderimi

Selçuk Selçuk01 Nisan 09:34

Herhangi bir müracaatım ve sözleşmem bulunmamasına rağmen kimlik bilgileri kullanılarak adıma kredi kartı çıkaran İş Bankası ile etkili iletişim kuramıyorum. Evime kurye paket getirmiş aileme teslim edilmemiş müşteri hizmetlerini arıyorum adınıza sistemimizde kayıtlı kredi kartınız bulunmaktadır denildi. Başvurum olmadığını söylüyorum içeriği ancak şubeden öğrenebilirsiniz diyorlar. Haberim olmadan çıkartılan kredi karını kapatmıyorlar. Salgın durumunda beni şubeye yönlendiriyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

İş Bankası Logo İş Bankası 01 Nisan 11:00

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Selçuk 04 Nisan 10:34  

    Otomatik robot olarak mı yazıyorsunuz? Müşteri hizmetlerinizi aradım şubeye yönlendirdiler. Salgın durumunda şubeye gidemem bana ait olmayan adıma çıkartılmış kredi kartı var kapatmıyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler