07 Aralık 2015

İş Bankası Haberim Olmadan Yurt Dışında Kredi Kartımdan Alışveriş Yapılmış Bankaya Gittim Banka Duya

Kart borcumu ödemeye gittim. Kartımı bankamatiğe yerleştirdiğimde borcum 3.000 TL olarak gözüküyor. Bilgi almak için bankaya girdim. Banka yetkilisi ile görüştüğümde bana yurt dışından kartınızla alışveriş yapılmış dendi. Dolar olarak çekilmiş ve siz bunu ödeyin biz bunu soruşturacağız dendi. Kart iptal edildi ve size döneceğiz dendi. Banada hiçbir bilgi gelmedi. Bankaya gidip sorgumda ise gelmedi halen soruşturuluyor diye cevap verildi ama 3 ay oldu halen bir cevap yok. Başka biri yurt dışından benim kartımla alışveriş yapıyor ve banka hiçbir şey yapmıyor. Ben hayatımda böyle birşey görmedim. Benden habersiz başka biri benim kartımdan alışveriş yapabiliyorsa bu bankaya nasıl güvenebilirim?

Aydin 117 Okunma

Cevaplar

  • Aydin08 Aralık 2015

    Kart borcumu ödemeye gittim. Kartımı bankamatiğe yerleştirdiğimde borcum 3.000 TL olarak görüküyor. Bilgi almak için bankaya girdim. Banka yetkilisi ile görüştüğümde bana yurt dışından kartınızla alışveriş yapılmış dendi. Dolar olarak çekilmiş ve siz bunu ödeyin biz bunu soruşturacağız dendi. Kart iptal edildi ve size döneceğiz dendi. Bana da hiçbir bilgi gelmedi. Bankaya gidip sorgumda ise gelmedi halen soruşturuluyor dive cevap verildi ama 3 ay oldu halen bir cevap yok. Başka biri yurt dışından bnm kartımla alışveriş yapıyor ve banka hiçbir şey yapmıyor. Ben hayatımda böyle birşey görmedim. Benden habersiz başka biri benim kartımdan alışveriş yapabiliyorsa bu bankaya nasıl güvenebilirim.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön