01 Şubat 2014 #2270270

İş Bankası Haberim Olmadan Kredi Kartımdan Üye Aidatı Kesiyor!

İş Bankası kredi kartımdan geçen sene haberim olmadan üye aidatı kesmişti ve Sikayetvar.com sitesine şikayetimi yazınca geri ödemişlerdi.


Bu sene ocak kredi kartı hesap özetime bakınca yine üye aidatı kestiklerini gördüm. Yeter artık bu kadarda olmaz. Galiba kredi kartımı iptal ettireceğim. Bu kadar fırsatçılık fazla artık.

İsmail 66 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön