26 Ekim 2016 #6785137

İş Bankası Haberim Olmadan Kartımdan Para Alınmış

18/10/2016 tarihinde is bankası kredi kartım üzerinden bilgim ve onayım olmadan Avea çağrı fatura ödeme olarak, 4 adet 72 TL tutarında harcama görünüyor. Hem Avea, hem de İş Bankası tarafından bir yanıt alamadım. Konuyla ilgili yardım ve desteğini bekliyorum.

Sertaç 771 Okunma

Cevaplar

 • Sertaç'ın Teşekkür Mesajı05 Kasım 2016

  Daha da kısa sonuçlanabilir sonuçta benden kaynaklanmayan bir problemdi başka kurumlarla beni yüz yüze muhatap etmemesini beklerdim. Yine de olumlu sonuçlanmasina sevindim teşekkürler.

 • Sertaç27 Ekim 2016

  Şikayetim hala çözüme ulaşmamıştır

 • Sertaç27 Ekim 2016

  Şikayetim hala çözüme ulaşmamıştır.

 • İş Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön