20 Şubat 2013

İş Bankası Haberim Olmadan İşlem Yapılıyor!

İş Bankasından çekmiş olduğum ev kredisi için hayat sigortası yaptırmıştım. Daha sonra poliçe tarihi dolduğu için tekrar poliçeyi yenilettim ve yıllık sigorta ücretini peşin yatırdım. Fakat bu ay gelen kredi kartı ekstresinde biten poliçenin otomatikman yenilendiğini ve kredi kartımdan taksit tutarının çekildiğini gördüm. Oysa poliçe yenilenirken eski poliçenin sonlandırıldığını ve yeni bir poliçenin yapıldığı söylenmişti.


Yapılan yanlışlığın giderilmesi ve kredi kartımdan çekilen 45.18 tl (2/12 taksit 542.16 tl) iade edilmesini ile otomatik yenilenmiş olan eski poliçemin kalıcı olarak iptal edilmesini istiyorum.

Eyyüp 66 Okunma

Cevaplar

  • Eyyüp05 Nisan 2013

    kesinti 12 taksitle tekrar hesabıma yatırılacakmış. teşekkürler şikayetvar.com

  • İş Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön