14 Ekim 2013

İş Bankası Haber Vermeden Değişiklik Yaptı!

Üniversite öğrencisiyken İş Bankası'ndan işte öğrenci kredi kartını aldım kartı alırken kartın herhangi bir aidat ücretinin olmadığını ve alışverişlerden dolayı da bir faiz alınmayacağını söylemişlerdi; fakat bu ay kart aidatı olarak 40 TL gibi bir ücret belirtilmiş kredi kartı borç özetinde . Ayrıca 9 liraya yakında bir faiz borcu görünüyor.

İş Bankası'nı aradım ve durumu anlattım. Kartımın artık öğrenci kartı olmadığını klasik bir kredi kartı olarak işlem gördüğü cevabını aldım. Bana haber vermeden neden böyle bir değişiklik yapıldığı hakkında bilgi alamadım. Sadece bana maille tekrar geri döneceklerini söylediler . Halbuki benim kartımın son kullanma tarihi 03/14.

Hazal 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön