10 Ekim 2014

İş Bankası Göndermediği Ekstreye Para İstedi

İş Bankası Gaziantep Pazaryeri şubesinin bilgim dışında yapılan kesintiler ve aradığım zaman personelin saygısız tavrı ve telefonu yüzüme kapatma alışkanlıkları yüzünden hesabımı kapatmaya çalışıyorum.

Banka bana hiçbir zaman göndermediği yatırım hesabı ekstresi için 4, 75 borcum olduğunu bu sebepten hesabımı kapatamadığını söylüyor. Ama vadesiz hesabımda ki fazla paraya hesabı kapatmak için el koymayı kabul ediyor.

Aslı 459 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön