20 Ekim 2016 #6739744

İş Bankası Gönderi Takibi Yapılmaması

Kuryenet gibi sorumsuz bir firma ile çalışıyorsunuz. Gönderdiğiniz kartım bir haftadır tarafıma ulaşmadı. Gönderdiğiniz postaların iletilip iletilmediğini takip etmeniz gerekir. Hayır bu firma telefonlarına cevap bile vermiyor, nasıl halen çalışmaya devam ediyorsunuz anlayabilmiş değilim.

Gizem 596 Okunma

Cevaplar

  • Gizem21 Ekim 2016

    ***konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. -- Geri dönüş kesinlikle yapılmadı!

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön