08 Nisan 2013 #1731470

İş Bankası Gişe İşlemlerinden 5,25 TL Masraf Alıyor!

İş Bankası Ege Park Mavişehir Şubesinde hesabımdaki paradan aynı şubedeki bir başka hesaba aidat ödemesi yaparken bu bedeli aldılar ve bunun yeni bir uygulama olduğunu söylediler.


Aynı bankanın aynı şubesindeki hesapları arasında yapılan bir işlem için hem de bu kadar yüksek bir masraf alınması kabul edilebilir bir şey değildir. Bankaların hesap işletim, kredi kartı aidatı, dosya masrafı vb altında aldıkları masraflar zaten bizlerin belini bükerken bir de bunlara gişe masrafı eklenmiş. Biraz insaf ne olur.

Sevin 53 Okunma

Cevaplar

  • Sevin25 Temmuz 2013

    İş bankası şikayetlere hızlı ve son derece nazik cevap vermekte ancak tüketici lehine bir adım atmamaktadır.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön